+48 795 674 261 Pomoc drogowa 24/7

Laweta, Pomoc Drogowa Słubice

Masz zepsuty samochód na terenie Słubic lub okolic? Zamów Tanie Holowanie pomoc drogowa do usług!

>

+48 795 674 261

Laweta Słubice tanio i solidnie

Oferujemy profesjonalną, całodobową pomoc drogową w Magdeburgu i okolicach. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem w holowaniu uszkodzonych pojazdów, czy też transporcie na lawecie. Nasza oferta pomocy drogowej pełniona jest w Słubicach 24 godziny na dobę w gotowości do pomocy o każdej porze dnia i nocy - we wszystkich okolicznościach drogowych.

Szybkie działanie i Minimum formalności

  • Całodobowa pomoc drogowa
  • Pomoc na autostradzie A10, A9, A12, A2
  • Holowanie samochodów osobowych
  • Laweta - transport pojazdów
  • Najwyższej jakości sprzęt

Zawsze po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast ruszamy na miejsce zdarzenia. Pracujemy szybko i rzetelnie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, by zapewnić komfort i wsparcie naszym klientom także w weekendy.

Obszar działania Lawety w Słubicach i okolicach

Jesteśmy tam, gdzie w danym momencie potrzebujesz naszej pomocy

Laweta Słubice - szybki dojazd!

Zajmujemy się holowaniem pojazdów na terenie Magdeburga i okolic. Wiemy, że szybki czas dojazdu jest dla Ciebie priorytetem - stąd niezwłocznie po kontakcie z nami

- wysyłamy Lawetę pod wskazaną lokalizację. Naszą mocną stroną jest szybki czas reakcji jak i solidność i odpowiedzialność - zachowując pełne bezpieczeństwo wykonywanej usługi.

Laweta Słubice

Laweta w Słubicach

Utknąłeś w centrum lub na obrzeżach Słubic? Nasza pomoc już do ciebie jedzie!

Nieważne, czy zabrakło ci paliwa w baku, czy masz inną bliżej niezdiagnozowaną awarię. Zadzwoń do nas – po fachowców, którzy niejedno już widzieli, niejedno naprawiali i niejednemu zaradzili. Na autostradzie, zwykłej drodze czy ulicy w centrum Berlina, Magdeburga, Hannoveru. W razie potrzeby świadczymy tanie holowanie, bo auto lawetę mamy zawsze ze sobą!

Praktycznie każdy kierowca prędzej czy później będzie musiał skorzystać z pomocy drogowej z powodu kolizji samochodowej lub holowania samochodu w przypadku niespodziewanej awarii auta. Jak wiadomo, nie są to przyjemne sytuacje, ale jak najbardziej życiowe i nieuniknione, dlatego warto mieć zaufaną firmę, która świadczy tego typu usługi.

Laweta Słubice

Pomoc drogowa Słubice

Potrzebna laweta dla twojego samochodu lub motocykla? Przyjedziemy!

Jeśli twój pojazd (samochód osobowy lub motor) definitywnie odmówił współpracy, nie pozostaje ci nic innego, jak wezwać auto lawetę. Zapraszamy! Sprawnie dojeżdżamy i tanio holujemy twój pojazd, dokąd chcesz. Wskaż swój warsztat lub doradzimy ci wybór mechanika – w okolicy Berlina, Magdeburga czy po polskiej stronie Granicy – od Świecka po Gorzów znamy mapę dobrych autoserwisów.

Pomoc drogowa Słubice to działalność świadcząca usługi transportu różnych pojazdów, które z powodu stłuczek lub awarii nie są w stanie się przemieszczać. Innymi słowy, to przewóz w ramach usunięcia skutków awarii czy wypadków. Transport polega na odstawieniu niesprawnego auta do warsztatu naprawczego lub do ubezpieczalni auta, lub w inne ustalone miejsce. W istocie transport z powodu wypadków czy awarii nie jest jedynym zakresem działalności. Holowanie to również transport sprawnego auta np. gdy istnieje konieczność doprowadzenia samochodu do naszego kraju, gdy kupiliśmy go za granicą lub zabezpieczenia i przewiezienia starego auta nabytego w celach kolekcjonerskich.

Laweta Słubice

Pomoc drogowa Słubice i okolice

Awaria na A2 lub w okolicy? Wezwij polską pomoc drogową i nie przepłacaj!

Pracujemy tanio i sprawnie! Jesteśmy do twojej dyspozycji na trasie od Gorzowa po Hannover, więc jeśli gdzieś na tych drogach masz problem ze swoim pojazdem, zawsze dzwoń do nas! Nie denerwuj się, że nie znasz języków obcych – czy pracujemy przy polskiej, czy niemieckiej granicy – mówimy do Ciebie po polsku.

Zajmujemy się szeroko pojętą pomocą drogową na terenie Słubic i okolic, najczęściej w przypadku stłuczek lub wypadków drogowych, gdzie możemy przetransportować auto bezpośrednio do warsztatu drogowego lub innego ustalonego miejsca. Nie ma dla nas znaczenia, czy twoje auto to zwinna Micra, zabytkowy „Maluch” czy siedmioosobowe Berlingo – nasz transport jest dopasowany do każdego wymiaru twojego auta.

Laweta Słubice

Pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski

Sprawne przybycie, konkretna pomoc i minimum formalności – to nasza dewiza.

Naszą pomoc drogową z auto lawetą spotkasz na drogach lokalnych i regionalnych, autostradach w Polsce i Niemczech, od Gorzowa, przez Świecko, Berlin, Magdeburg, po Hannover. Wszędzie tam codziennie kierowcom uprzykrzają życie nieprzewidziane problemy z samochodami i motocyklami. I wtedy zjawiamy się my – ze swoją wiedzą, specjalistycznym sprzętem i korzystną ofertą holowania.

Jednak stłuczki to nie jedyna awaria, która może nas spotkać na drodze. Laweta Słubice służy pomocą również awarii z akumulatorem, brakiem paliwa czy pęknięciem opony. W takim przypadku szybkość świadczenia usługi ma ogromne znaczenie – nie możemy przecież stać na środku drogi w nieskończoność. Gdy usterki nie da się usunąć od razu i na miejscu, nie możesz czekać i stwarzać zagrożenie na drodze dla siebie i innych. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy odpaleniu auta, dowozie paliwa, którego zabrakło w baku, czy niespodziewaną wymianą koła lub innych prac mechanicznych, jakie można wykonać bez pomocy warsztatowej i bez wyspecjalizowanego sprzętu. Zadzwoń do nas, a wspomożemy cię swoim sprzętem i wiedzą. Wspomagamy również przy awaryjnym otworzeniem drzwi – bez uszkodzenia lakieru czy karoserii.

Pamiętaj, że pomożemy również w przypadku konieczności przetransportowania samochodu np. z tymczasowego parkingu do warsztatu czy na twoją posesję. Posiadamy niezbędne narzędzia oraz licencje, na podstawie których możemy świadczyć tego typu usługi. Pomoc drogowa powinna działać szybko i profesjonalnie, z zachowaniem szczególnej ostrożności i dbająca o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Holowanie i pomoc samochodowa powinna być prowadzona przez doświadczoną i wyspecjalizowaną firmę, posiadającą specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników. Nie powierzaj swojego auta przypadkowym firmom, skontaktuj się z pomocą drogową ze Słubic. Zapraszamy do kontaktu i współpracy zarówno osoby prywatne do własnych samochodów, jak również komisy samochodowe czy pasjonatów kolekcjonerskich aut.

Laweta Słubice

📞 Laweta Słubice, Pomoc Drogowa 24/7

+48 795 674 261

Osobowe, Motocykle oraz drobne naprawy na miejscu.

Zapraszamy do kontaktu

Całodobowa Laweta w Słubicach i okolicach.

Lokalizacja

Słubice i okolice

Dyżur

Całodobowy
24h/7

Email:

info@pomoc-drogowa-magdeburg24.pl

Zadzwoń:

+48 795 674 261